MODULE SFP STANDARD UOF2101BS

cart
Cod produs: UOF2101BS
261 00 lei (cu TVA)
Garantie: 24 luni

In stoc

Transport doar 19 lei oriunde in Romania!

Comenzi telefonice: 0356 453 007

Multiple metode de plata: ramburs, plata electronica cu cardul, transfer bancar, plata in rate, depunere directa.
Suport tehnic GRATUIT si asistenta profesionala pentru orice produs achizitionat din magazinul nostru.
Toate produsele achizitionate de pe site-ul nostru sunt insotite de certificate de garantie si conformitate.
  • Putere emisie: - 15 pana la - 3dBm
  • Sensibilitate: - 34 dBm
  • Distanta: 20 Km / 2 Km
  • Viteza: 155 Mbps
  • Port fibra: LC

Descrierea produsului

Module sfp standard uof2101bs

Modul SFP standard cu single-fiber UOF2101BS. Se foloseste si se livreaza in pereche. Modulul poate fi folosit in echipamente de retea sau impreuna cu echipamentele de transmisie video prin fibra optica.

Specificatii

Module sfp standard uof2101bs
  • Putere emisie: - 15 pana la - 3dBm
  • Sensibilitate: - 34 dBm
  • Distanta: 20Km (single mode), 2Km (multi - mode)
  • Viteza: 155 Mbps
  • Tip fibra: single mode 9/125 μm, multi-mode 50/125μm
  • Port fibra: LC
  • Lungime de unda: 1310 nm / 1550 nm
  • Protectie: ESD
  • Alimentare: 3.15 - 3.45 Vcc, 1W
  • Temperatura de functionare: de la 0 pana la + 70 grade Celsius
  • Dimensiuni: 55.4 x 13.7 x 6.25 mm

Pachetul contine

Module sfp standard uof2101bs
  • Module SFP standard UOF2101BS
Fara review-uri

    Spune parerea ta

    Evaluati: MODULE SFP STANDARD UOF2101BS

    Cum evaluezi acest produs?

    Pret
    Calitate

    Produse similare

    Fotografia produsului MODULE SFP STANDARD UOF2101BS are caracter informativ si poate contine accesorii ce nu sunt incluse in pachetul standard al produsului. Specificatiile tehnice sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala. Va stam oricand la dispozitie pentru eventuale clarificari.