person Contul meu

Intra in contul tau Spy Shop!

0

Cosul meu

Contact

Formular contact rapid

* campuri obligatorii

icoana locatie Strada Wolfgang Amadeus Mozart nr. 22, Dumbravita, Timis

icoana wazeClick aici pentru a naviga cu Waze

icoana ceas Luni - Vineri: 09:30 - 17:30 | Sambata: 09:00 - 12:30

icoana locatie Strada Calea Turzii, nr. 175, Cluj Napoca

icoana wazeClick aici pentru a naviga cu Waze

icoana ceas Luni - Vineri: 09:30 - 17:00

Program de lucru comenzi telefonice

Luni - Vineri:
09:00 - 18:00
Sambata:
09:00 - 12:30

Informatii vanzari

0356.453.007 Suport Vanzari (tasta 1)
comenzi@spy-shop.ro Informatii Vanzari

Informatii vanzari Cluj Napoca

0374.822.291 Suport Vanzari
comenzi.cluj@spy-shop.ro Informatii Vanzari

Optica sportiva

(binocluri, telescoape, microscoape, lunete, termoviziune)

0766.265.036 Suport Vanzari/Ofertare
0754.839.831 Suport Vanzari/Ofertare

Distributie B2B

0374.822.288 Distributie B2B
b2b@spy-shop.ro Comenzi B2B

Informatii SICAP

0374.822.295 SICAP/SEAP
seap@spy-shop.ro Comenzi SEAP

Garantie si Retur

0356.453.007 Garantii (tasta 2)
garantii@spy-shop.ro Garantie si Service
icoana garantie si serviceSolicitare garantie si service icoana returnare produsSolicitare returnare produs

Suport tehnic

0356.453.007 Suport Tehnic (tasta 3)
tehnic@spy-shop.ro Suport tehnic
icoana whatsappSuport tehnic WhatsApp Chat icoana suport tehnic formular Formular solicitare suport tehnic

Sesizari si Reclamatii

0374.822.289
sesizari@spy-shop.ro
icoana whatsappSesizari si Reclamatii WhatsApp Chat

Marketing

marketing@spy-shop.ro

Date comerciale

Societate:

S.C. SPYSHOP S.R.L

Nr.reg.com:

J35/229/2009

C.I.F.:

RO25051565

Sediu social:

Str. W.A. Mozart, nr. 22, Dumbravita, Timis

Contul:

RO60INGB0000999901396437

Banca:

ING Bank Timisoara