person Contul meu

Intra in contul tau Spy Shop!

0

Cosul meu

Suna-ne!

Cariere Spy Shop

Misiunea noastra

Misiunea noastra e aceea de a creste nivelul de siguranta si confort, atat in locuinta fiecarui client cat si in alte spatii in care acesta isi desfasoara activitatea sau doar o parte din aceasta (un birou, o cladire de birouri, depozit, ferma etc.) Cautam mereu sa oferim o experienta foarte placuta atat inainte cat si post vanzare, atat prin produse de calitate cat si prin servicii de top.

Valori

Valorile care ne definesc si in care credem sunt: increderea/onestitatea, integritatea, orientarea spre client si nevoile acestuia, seriozitatea si respectul.

De ce să vii la Spy Shop?

Suntem cel mai mare magazin online si unul dintre principalii importatori si distribuitori ai produselor de securitate din Romania. Avem parteneriate cu unii dintre cei mai renumiti producatori si furnizori la nivel mondial. Daca esti pasionat/a de tehnologie, gadgets, echipamente electronice sau de securitate cu atat mai mult esti potrivit/a pentru un job in echipa noastra.

Vrei sa evoluezi intr-o companie care an de an creste, atat ca numar de personal cat si la nivel de know-how, eficacitate, implicare, maturitate, rezultate? Atunci te invitam sa urmaresti joburile disponibile. Suntem in cautarea unor colegi care sa vina cu entuziasm, implicare, initiativa si dorinta de a reusi si a de se dezvolta in echipa.

Joburi disponibile

Pe cine cautam

Daca esti pasionat de energie regenerabila si ai experienta in instalarea si intretinerea sistemelor fotovoltaice, atunci aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.

Responsabilitati:

  • Realizeaza conexiuni electrice AC si DC
  • Realizeaza puneri in functiune si configureaza echipamentele (invertoare si alte subansamble)
  • Colaborarea cu echipa pentru a asigura finalizarea proiectelor in termen
  • Realizeaza masuratori prize de pamant
  • Asigurarea respectarii normelor de sanatate si securitate in timpul lucrului

Cerinte:

  • Experienta anterioara in instalarea si intretinerea sistemelor fotovoltaice (minim 2 ani);
  • Disponibilitate pentru lucru la inaltime
  • Permis de conducere categoria B
  • Atentie la detalii si orientare catre calitate
  • Capacitatea de a lucra eficient atat independent, cat si in echipa

Ce punem la dispozitie

  • Pachet salarial motivant
  • Oportunitatea de a lucra intr-un domeniu in plina expansiune, care promoveaza sustenabilitatea si protectia mediului inconjurator
  • Posibilitatea de a contribui la crearea unui viitor mai verde si mai durabil
  • Abonament medical la clinicile Medicis
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare in cadrul companiei

Daca esti interesat trimite un email la hr@spy-shop.ro cu subiectul Electrician Sisteme Fotovoltaice.