person Contul meu

Intra in contul tau Spy Shop!

0

Cosul meu

Cariere Spy Shop

Misiunea noastra

Misiunea noastră e aceea de a crește nivelul de siguranță și confort, atât în locuința fiecărui client cât și în alte spații în care acesta își desfășoara activitatea sau doar o partea din aceasta (un birou, o clădire de birouri, depozit, fermă etc.) Căutăm mereu să oferim o experiență foarte plăcută atât înainte cât și post vânzare, atât prin produse de calitate cât și prin servicii de top.

Valori

Valorile care ne definesc și în care credem sunt: încrederea/onestitatea, integritatea, orientarea spre client și nevoile acestuia, seriozitatea și respectul.

De ce să vii la Spy Shop?

Suntem cel mai mare magazin online și unul dintre principalii importatori și distribuitori ai produselor de securitate din România. Avem parteneriate cu unii dintre cei mai renumiți producători și furnizori la nivel mondial. Dacă ești pasionat/ă de tehnologie, gadgets, echipamente electronice sau de securitate cu atât mai mult ești potrivit/ă pentru un job în echipa noastră.

Vrei să evoluezi într-o companie care an de an crește, atât ca număr de personal cât și la nivel de know-how, eficacitate, implicare, maturitate, rezultate? Atunci te invităm să urmărești joburile disponibile. Suntem în căutarea unor colegi care să vină cu entuziasm, implicare, inițiativă și dorința de a reuși și a de se dezvolta în echipă.

Joburi disponibile

Pe cine cautam

Suntem in cautarea unui Tehnician - Inginer Sisteme de Securitate pentru a se alatura echipei noastre din Dumbravita, Timis. Daca esti pasionat de tehnologie si ai experienta in domeniul sistemelor de securitate, aceasta este o oportunitate pentru tine.

Principalele responsabilitati

  • - Identificarea si remedierea defectiunilor sesizate de catre clienti in timp util (testarea produselor);
  • - Colaborarea cu echipa tehnica pentru a dezvolta solutii personalizate pentru clienti;
  • - Oferirea de suport tehnic (telefon, e-mail, showroom) si instruirea clientilor in utilizarea sistemelor de securitate;
  • - Documentarea activitatilor si completarea rapoartelor de testare.

Cerinte

  • - Experienta anterioara in instalarea si intretinerea sistemelor de securitate;
  • - Abilitati excelente de depanare si rezolvare a problemelor;
  • - Capacitatea de a lucra in echipa si de a comunica eficient cu clientii;
  • - Atentie la detalii si capacitatea de a respecta termenele limita.

Ce punem la dispozitie

  • - Oportunitatea de a lucra intr-o companie de top in domeniul sistemelor de securitate;
  • - Salariu competitiv format dintr-o parte fixa si o parte variabila in functie de perfomanta lunara;
  • - Oportunitati de dezvoltare profesionala, cursuri de certificare in domeniul produselor pe care le comercializam;
  • - Asigurare medicala la clinica privata (Medicis);
  • - Echipament si instrumente de lucru moderne si performante;
  • - Plus alte beneficii menite sa creasca productivitatea zilnica.

Daca esti interesat trimite un email la hr@spy-shop.ro cu subiectul Tehnician - Inginer Sisteme de Securitate.

Daca esti o persoana organizata, atenta la detalii si dornică sa lucreze intr-un mediu dinamic, aceasta ar putea fi o oportunitate excelentă pentru tine.

Responsabilitati:

  • - Pregatirea comenzilor pentru livrare, asigurandu-va ca produsele sunt ambalate in mod corespunzator si etichetate corect
  • - Verificarea periodica stocului
  • - Receptionarea si verificarea marfurilor primite in depozit
  • - Manipularea si transportul marfurilor folosind echipamentele adecvate
  • - Colaborarea stransa cu colegii pentru a asigura un flux eficient al activitatilor din depozit
  • - Mentinerea curateniei si ordinei in depozit

Cerinte:

  • - Experienta anterioara intr-un rol similar intr-un mediu de depozit constituie avantaj
  • - Abilitati bune de organizare si atentie la detalii
  • - Capacitatea de a lucra intr-un ritm rapid si de a respecta termenele limita
  • - Abilitati de comunicare eficienta si capacitatea de a lucra in echipa
  • - Capacitatea de a utiliza echipamente de depozitare si manipulare a marfurilor

  • - Oportunitatea de a lucra cu ultimele tehnologii din domeniu si de a dobandi experientă in sectorul logistic;
  • - Posibilitatea de a avansa in cadrul companiei pe baza performantelor si a abilitatilor;
  • - Pachet salarial competitiv format dintr-o parte fixa plus o parte variabila in functie de performanta lunara;
  • - Ambianta de lucru placuta si colegi de echipa prietenosi;
  • - Transport cu rute prestabilite (din Timisoara);
  • - Prime de Craciun si Paste
  • - Discounturi pentru angajati
  • - Petreceri si teambuilding-uri

Daca esti interesat trimite un email la hr@spy-shop.ro cu subiectul Manipulant marfa / lucrator depozit.