person Contul meu

Intra in contul tau Spy Shop!

0

Cosul meu

Meniu

RECEPTOR VIDEO DIGITAL COMNET FVR1031S1

Cod produs: FVR1031S1
9.426 00 lei (cu TVA)
Garantie: 24 luni

La comanda

Transport gratuit oriunde in Romania!

Comenzi telefonice: 0356 453 007

Multiple metode de plata: ramburs, plata electronica cu cardul, transfer bancar, plata in rate, depunere directa.
Suport tehnic GRATUIT si asistenta profesionala pentru orice produs achizitionat din magazinul nostru.
Doar la Spy Shop ai timp suficient sa te razgandesti. Timp de o luna poti opta pentru inlocuirea produselor.
La Spy Shop ai dreptul de a verifica ceea ce ai comandat inainte sa platesti. SOLICITA GRATUIT servicul de deschidere a coletului la plasarea comenzii.
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita.
  • Intrare video: 1 volt pk-pk (75 ohms)
  • 1 fibra optica singlemode
  • Banda: 5 Hz - 10 MHz
  • Alimentare: 8-15 VDC @ 80 mA

Descrierea produsului

Receptor video digital comnet fvr1031s1

Receptor video digital / bidirectional date (RS232/422/485-2W & 4W/UTC), pe 1 fibra singlemode, 10 Bits, 1310/1550 nm.

Specificatii

Receptor video digital comnet fvr1031s1
  • Intrare video: 1 volt pk-pk (75 ohms)
  • 1 fibra optica singlemode
  • Banda: 5 Hz - 10 MHz
  • Alimentare: 8-15 VDC @ 80 mA
  • Temperatura de functionare: de la -40 pana la +75 grade Celsius
  • Temperatura de stocare: de la -40 pana la +85 grade Celsius
  • Toleranta la umiditate: 0 la 95% RH (fara condensare)

Pachetul contine

Receptor video digital comnet fvr1031s1
  • Mini transmitator video digital Comnet FVR1031S1
  • Fisa tehnica
Fara review-uri

    Spune parerea ta

    Evaluati: RECEPTOR VIDEO DIGITAL COMNET FVR1031S1

    Cum evaluezi acest produs?

    Pret
    Calitate
    Fotografia produsului RECEPTOR VIDEO DIGITAL COMNET FVR1031S1 are caracter informativ si poate contine accesorii ce nu sunt incluse in pachetul standard al produsului. Specificatiile tehnice sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala. Va stam oricand la dispozitie pentru eventuale clarificari.

    Produse similare