cart
0

Cosul meu

0,00 lei

down
Nu ai nici un produs in cos.

0

0356.453.007

MEDIA CONVERTOR PRIN RETEA SFINX SSP-06-0200-0100

cart
Cod produs: SSP-06-0200-0100
322 00 lei (cu TVA)
Garantie: 24 luni

In stoc

Transport doar 19 lei oriunde in Romania!

Comenzi telefonice: 0356 453 007

Multiple metode de plata: ramburs, plata electronica cu cardul, transfer bancar, plata in rate, depunere directa.
Suport tehnic GRATUIT si asistenta profesionala pentru orice produs achizitionat din magazinul nostru.
Toate produsele achizitionate de pe site-ul nostru sunt insotite de certificate de garantie si conformitate.
  • Convertor media Ethernet
  • Distanta: 0 -20 km
  • 1550 / 1310 nm
  • Conector SC
  • O singura fibra

Descrierea produsului

Media convertor prin retea sfinx ssp-06-0200-0100

Convertor media prin retea Sfinx FO, singlemode, distanta pana la 20 km, 1550/1310 nm, cu o singura fibra, conector SC, pereche.

Specificatii

Media convertor prin retea sfinx ssp-06-0200-0100
  • Convertor media Ethernet
  • Distanta: 0 -20 km
  • 1550 / 1310 nm
  • Conector SC
  • O singura fibra

Pachetul contine

Media convertor prin retea sfinx ssp-06-0200-0100
  • Media convertor prin retea Sfinx SSP-06-0200-0100
  • Fisa tehnica
Fara review-uri

    Spune parerea ta

    Evaluati: MEDIA CONVERTOR PRIN RETEA SFINX SSP-06-0200-0100

    Cum evaluezi acest produs?

    Pret
    Calitate

    Produse similare

    Fotografia produsului MEDIA CONVERTOR PRIN RETEA SFINX SSP-06-0200-0100 are caracter informativ si poate contine accesorii ce nu sunt incluse in pachetul standard al produsului. Specificatiile tehnice sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala. Va stam oricand la dispozitie pentru eventuale clarificari.