person Contul meu

Intra in contul tau Spy Shop!

0

Cosul meu

Meniu

Fibra Optica

Articolele de la 1 la 25 din 37 in total

Pagina:
  1. 1
  2. 2
  1. module-sfp-standard-uof2101bs

    MODULE SFP STANDARD UOF2101BS

    Cod produs: UOF2101BS
    • Putere emisie: - 15 pana la - 3dBm
    • Sensibilitate: - 34 dBm
    • Distanta: 20 Km / 2 Km
    • Viteza: 155 Mbps
    • Port fibra: LC
    261 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  2. cablu-optic-cu-4-fibre

    CABLU OPTIC CU 4 FIBRE FIBER 8

    Cod produs: FIBER 8
    • Diametru cablu: 7.5/2 mm
    • Greutate: 23 Kg/Km
    • Tensiune intindere: 1000N
    4 08 lei (cu TVA)

    In stoc

  3. Kit convertor video HDTVI Ultimode L2040

    KIT CONVERTOR VIDEO HDTVI ULTIMODE L2040

    Cod produs: L2040
    • Canale video/RS-485: 4/1
    • Tip fibra: SM (single-mode)
    • Distanta maxima: 20 km
    • Conectori optici: FC/PC
    • Conectori video: BNC
    1.380 24 lei (cu TVA)

    In stoc

  4. modul-sfp-standard-single-ber-se-uof2201bs

    MODUL SFP STANDARD SINGLE-FIBER UOF2201BS

    Cod produs: UOF2201BS
    • Putere emisie: - 8 pana la - 3dBm
    • Sensibilitate: - 24 dBm
    • Distanta transmisie: 20 Km / 2 Km
    • Viteza: 1.25 Gbps
    • Port fibra: LC
    338 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  5. KIT EMITATOR SI RECEPTOR DE FIBRA OPTICA + CANAL DE DATE FO-6101D

    KIT EMITATOR SI RECEPTOR DE FIBRA OPTICA + CANAL DE DATE FO-6101D

    Cod produs: FO-6101D
    • Distanta 20 km
    • Foloseste 1 fibra
    • Compatibil PAL, NTSC
    • BNC pentru video
    • FC pentru fibra
    796 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  6. RECIEVER OPTIC ETHERNET DAHUA OTE103R

    RECIEVER OPTIC ETHERNET DAHUA OTE103R

    Cod produs: OTE103R
    • Distanta transmisie: 0 ~ 20Km
    • Lungime de unda receptie: 1550nm
    • Transmisie: 1310nm
    • Port Retea: RJ45 10/100M, Self-adaptive
    324 75 lei (cu TVA)

    In stoc

  7. modul-sfp-standard-dual-fiber-uof2202bs-20km

    MODUL SFP STANDARD DUAL-FIBER UOF2202BS-20KM

    Cod produs: UOF2202BS-20KM
    • Putere emisie: - 8 pana la - 3dBm
    • Sensibilitate: - 24 dBm
    • Distanta transmisie: 20Km / 300m
    • Viteza: 1.25 Gbps
    • Port fibra: LC dual
    132 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  8. Transmitator video digital Novus NVPT-414V-II

    TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL NOVUS NVPT-414V-II

    Cod produs: NVPT-414V-II
    • Canal video: 4
    • Intrare/iesire video: 4x BNC
    • Latime de banda: 6 MHz
    • Distanta transmisie: 1200 m
    • Conector: terminal clema
    113 00 lei (cu TVA)

    In stoc furnizor

  9. Receptor VTX 1610JR

    RECEPTOR VTX 1610JR

    Cod produs: VTX 1610JR
    • Numar canale: 16
    • Model Economic
    • Model Rack 1U
    • Mod activ
    • Distanta: 1.5/2.5km
    1.769 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  10. Receptor video Comnet FVR10

    RECEPTOR VIDEO COMNET FVR10

    Cod produs: FVR10
    • 1 fibra optica multimode
    • Manual gain control
    • 850nm
    • Rackabil
    1.977 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  11. Receptor video digital Comnet FVR1031S1

    RECEPTOR VIDEO DIGITAL COMNET FVR1031S1

    Cod produs: FVR1031S1
    • Intrare video: 1 volt pk-pk (75 ohms)
    • 1 fibra optica singlemode
    • Banda: 5 Hz - 10 MHz
    • Alimentare: 8-15 VDC @ 80 mA
    9.426 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  12. Transmitator video digital Comnet FVT412S1

    TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL COMNET FVT412S1

    Cod produs: FVT412S1
    • 1 canal Duplex Contact Clsoure
    • 1 fibra optica multimode
    • 2 canale Duplex
    • 1310 nm
    18.856 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  13. Set 2 trasmitatoare video pasive Novus NVPT-111VTP-II

    SET 2 TRASMITATOARE VIDEO PASIVE NOVUS NVPT-111VTP-II

    Cod produs: NVPT-111VTP-II
    • Set 2 trasmitatoare video
    • Canal: 1
    • Cablu coaxial: 23 cm
    • Conector BNC
    28 10 lei (cu TVA)

    In stoc furnizor

  14. KIT EMITATOR SI RECEPTOR DE FIBRA OPTICA + CANAL DE DATE FO-61016D

    KIT EMITATOR SI RECEPTOR DE FIBRA OPTICA + CANAL DE DATE FO-61016D

    Cod produs: FO-61016D
    • Distanta 20 km
    • Foloseste 1 fibra
    • RS-485 pana la 115.2kbps
    • FC pentru fibra
    5.460 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  15. Transmitator video digital Comnet FVT1031S1

    TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL COMNET FVT1031S1

    Cod produs: FVT1031S1
    • Bidirectional
    • RS232/422/485-2W & 4W/UTC
    • 1 fibra single mode
    • 1310/1550 nm
    9.426 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  16. Receptor video digital Comnet FVR41S2

    RECEPTOR VIDEO DIGITAL COMNET FVR41S2

    Cod produs: FVR41S2
    • 4 canale
    • 1 fibra optica single mode
    • 1310nm
    • Rackabile
    12.293 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  17. Fibra optica cu conectica FOC

    FIBRA OPTICA CU CONECTICA FOC

    Cod produs: FOC
    • Fibra optica cu conectica
    • Pret/m
    68 40 lei (cu TVA)

    In stoc

  18. Transmitator video digital Novus NVPT-A121VT

    TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL NOVUS NVPT-A121VT

    Cod produs: NVPT-A121VT
    • Numar canale: 1
    • Distanta semnal alb/negru: 1200 m
    • Distanta semnal color: 1200 m
    107 00 lei (cu TVA)

    In stoc furnizor

  19. KIT EMITATOR SI RECEPTOR DE FIBRA OPTICA CANAL DE DATE FO-6102D

    KIT EMITATOR SI RECEPTOR DE FIBRA OPTICA CANAL DE DATE FO-6102D

    Cod produs: FO-6102D
    • Distanta 20 km
    • Foloseste 1 fibra
    • RS-485 pana la 115.2kbps
    • BNC pentru video
    • FC pentru fibra
    952 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  20. Receptor video Comnet FVR11

    RECEPTOR VIDEO COMNET FVR11

    Cod produs: FVR11
    • 1 fibra optica multimode
    • Automatic gain control
    • 850nm
    • Rackabil
    791 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  21. Transmitator video digital Comnet FVT41M1

    TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL COMNET FVT41M1

    Cod produs: FVT41M1
    • 4 canale
    • 1 fibra optica multimode
    • 1310 nm
    • Rackabile
    10.244 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  22. Receptor video digital Comnet FVR412M1

    RECEPTOR VIDEO DIGITAL COMNET FVR412M1

    Cod produs: FVR412M1
    • 4 canale + 2 canale Duplex
    • 1 canal Duplex Contact Closure
    • 1 fibra optica multimode
    • Suporta interfata RS232/RS422/RS485
    14.751 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  23. Set 2 trasmitatoare video pasive Novus NVPT-111VT-II

    SET 2 TRASMITATOARE VIDEO PASIVE NOVUS NVPT-111VT-II

    Cod produs: NVPT-111VT-II
    • Canal video: 1
    • Intrare/iesire video: 1x BNC
    • Latime de banda: 6 MHz
    • Distanta transmisie: 1200 m
    • Conector: terminal surub
    26 20 lei (cu TVA)

    In stoc furnizor

  24. Mini transmitator video Comnet FVT11M

    MINI TRANSMITATOR VIDEO COMNET FVT11M

    Cod produs: FVT11M
    • Intrare video: 1 volt pk-pk (75 ohms)
    • 1 fibra optica multimode
    • Banda: 5 Hz - 10 MHz
    • Alimentare: 8-15 VDC @ 80 mA
    577 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  25. Receptor video digital Comnet FVR1031M1

    RECEPTOR VIDEO DIGITAL COMNET FVR1031M1

    Cod produs: FVR1031M1
    • Pe 1 fibra multimode
    • Performanta inalta pe 10 biti
    • Tehnologie: fibra digitala de transmisie
    • 1310/1550 nm
    1.877 00 lei (cu TVA)

    La comanda

Articolele de la 1 la 25 din 37 in total

Pagina:
  1. 1
  2. 2