Securitate | Supraveghere | Monitorizare

cart
0

Cosul meu

0,00 lei

keyboard_arrow_down
Nu ai nici un produs in cos.

0

phone 0356.453.007

Fibra Optica

Articolele de la 1 la 25 din 32 in total

Pagina:
  1. 1
  2. 2
  1. KIT EMITATOR SI RECEPTOR DE FIBRA OPTICA + CANAL DE DATE FO-6101D

    KIT EMITATOR SI RECEPTOR DE FIBRA OPTICA + CANAL DE DATE FO-6101D

    Cod produs: FO-6101D
    • Distanta 20 km
    • Foloseste 1 fibra
    • Compatibil PAL, NTSC
    • BNC pentru video
    • FC pentru fibra
    Citeste mai multe
    796 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  2. Kit convertor video HDTVI Ultimode L2040

    KIT CONVERTOR VIDEO HDTVI ULTIMODE L2040

    Cod produs: L2040
    • Canale video/RS-485: 4/1
    • Tip fibra: SM (single-mode)
    • Distanta maxima: 20 km
    • Conectori optici: FC/PC
    • Conectori video: BNC
    Citeste mai multe
    1.380 24 lei (cu TVA)

    In stoc

  3. Receptor VTX 1610JR

    RECEPTOR VTX 1610JR

    Cod produs: VTX 1610JR
    • Numar canale: 16
    • Model Economic
    • Model Rack 1U
    • Mod activ
    • Distanta: 1.5/2.5km
    Citeste mai multe
    1.836 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  4. Transmitator video digital Novus NVPT-414V-II

    TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL NOVUS NVPT-414V-II

    Cod produs: NVPT-414V-II
    • Canal video: 4
    • Intrare/iesire video: 4x BNC
    • Latime de banda: 6 MHz
    • Distanta transmisie: 1200 m
    • Conector: terminal clema
    Citeste mai multe
    113 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  5. Transmitator video digital Comnet FVT412M1

    TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL COMNET FVT412M1

    Cod produs: FVT412M1
    • 1 canal Duplex Contact Clsoure
    • 1 fibra optica multimode
    • 1310 nm
    • Pe 1 fibra optica single mode
    Citeste mai multe
    14.747 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  6. Transmitator video digital Comnet FVT412S1

    TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL COMNET FVT412S1

    Cod produs: FVT412S1
    • 1 canal Duplex Contact Clsoure
    • 1 fibra optica multimode
    • 2 canale Duplex
    • 1310 nm
    Citeste mai multe
    18.856 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  7. Receptor video digital Comnet FVR412M1

    RECEPTOR VIDEO DIGITAL COMNET FVR412M1

    Cod produs: FVR412M1
    • 4 canale + 2 canale Duplex
    • 1 canal Duplex Contact Closure
    • 1 fibra optica multimode
    • Suporta interfata RS232/RS422/RS485
    Citeste mai multe
    14.751 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  8. Receptor video digital Comnet FVR412S2

    RECEPTOR VIDEO DIGITAL COMNET FVR412S2

    Cod produs: FVR412S2
    • 4 canale + 2 canale Duplex
    • 1 canal Duplex Contact Closure
    • 1 fibra optica singlemode
    • Suporta interfata RS232/RS422/RS485
    Citeste mai multe
    18.856 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  9. Fibra optica cu conectica FOC

    FIBRA OPTICA CU CONECTICA FOC

    Cod produs: FOC
    • Fibra optica cu conectica
    • Pret/m
    Citeste mai multe
    69 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  10. Receptor video digital Novus NVPT-1621VRLI

    RECEPTOR VIDEO DIGITAL NOVUS NVPT-1621VRLI

    Cod produs: NVPT-1621VRLI
    • Numar canale: 16
    • Distanta semnal alb/negru: 600 m
    • Distanta semnal color: 400 m
    Citeste mai multe
    463 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  11. Set 2 trasmitatoare video pasive Novus NVPT-111VTP-II

    SET 2 TRASMITATOARE VIDEO PASIVE NOVUS NVPT-111VTP-II

    Cod produs: NVPT-111VTP-II
    • Set 2 trasmitatoare video
    • Canal: 1
    • Cablu coaxial: 23 cm
    • Conector BNC
    Citeste mai multe
    28 10 lei (cu TVA)

    In stoc

  12. Set 2 trasmitatoare video pasive Novus NVPT-111VT-II

    SET 2 TRASMITATOARE VIDEO PASIVE NOVUS NVPT-111VT-II

    Cod produs: NVPT-111VT-II
    • Canal video: 1
    • Intrare/iesire video: 1x BNC
    • Latime de banda: 6 MHz
    • Distanta transmisie: 1200 m
    • Conector: terminal surub
    Citeste mai multe
    26 20 lei (cu TVA)

    In stoc

  13. Set 2 trasmitatoare video pasive Novus NVPT-111VTS-II

    SET 2 TRASMITATOARE VIDEO PASIVE NOVUS NVPT-111VTS-II

    Cod produs: NVPT-111VTS-II
    • Canal video: 1
    • Intrare/iesire video: 1x BNC
    • Latime de banda: 6 MHz
    • Distanta transmisie: 1200 m
    • Conector: terminal clema
    Citeste mai multe
    35 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  14. Transmitator video digital Novus NVPT-A121VT

    TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL NOVUS NVPT-A121VT

    Cod produs: NVPT-A121VT
    • Numar canale: 1
    • Distanta semnal alb/negru: 1200 m
    • Distanta semnal color: 1200 m
    Citeste mai multe
    107 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  15. Receptor video digital Novus NVPT-A122VR

    RECEPTOR VIDEO DIGITAL NOVUS NVPT-A122VR

    Cod produs: NVPT-A122VR
    • Numar canale: 1
    • Distanta semnal alb/negru: 1200 m
    • Distanta semnal color: 1200 m
    Citeste mai multe
    107 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  16. Receptor video digital Comnet FVR41S2

    RECEPTOR VIDEO DIGITAL COMNET FVR41S2

    Cod produs: FVR41S2
    • 4 canale
    • 1 fibra optica single mode
    • 1310nm
    • Rackabile
    Citeste mai multe
    12.293 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  17. Transmitator video digital Comnet FVT41S1

    TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL COMNET FVT41S1

    Cod produs: FVT41S1
    • 4 canale
    • 1 fibra optica singlemode
    • 1310 nm
    • Rackabile
    Citeste mai multe
    12.293 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  18. Transmitator video digital Comnet FVT41M1

    TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL COMNET FVT41M1

    Cod produs: FVT41M1
    • 4 canale
    • 1 fibra optica multimode
    • 1310 nm
    • Rackabile
    Citeste mai multe
    10.244 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  19. KIT EMITATOR SI RECEPTOR DE FIBRA OPTICA CANAL DE DATE FO-6102D

    KIT EMITATOR SI RECEPTOR DE FIBRA OPTICA CANAL DE DATE FO-6102D

    Cod produs: FO-6102D
    • Distanta 20 km
    • Foloseste 1 fibra
    • RS-485 pana la 115.2kbps
    • BNC pentru video
    • FC pentru fibra
    Citeste mai multe
    952 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  20. KIT EMITATOR SI RECEPTOR DE FIBRA OPTICA CU BNC FO-6108D

    KIT EMITATOR SI RECEPTOR DE FIBRA OPTICA CU BNC FO-6108D

    Cod produs: FO-6108D
    • Distanta 20 km
    • Foloseste 1 fibra
    • RS-485 pana la 115.2kbps
    • FC pentru fibra
    Citeste mai multe
    2.574 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  21. KIT EMITATOR SI RECEPTOR DE FIBRA OPTICA + CANAL DE DATE FO-61016D

    KIT EMITATOR SI RECEPTOR DE FIBRA OPTICA + CANAL DE DATE FO-61016D

    Cod produs: FO-61016D
    • Distanta 20 km
    • Foloseste 1 fibra
    • RS-485 pana la 115.2kbps
    • FC pentru fibra
    Citeste mai multe
    5.460 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  22. Mini transmitator video Comnet FVT11M

    MINI TRANSMITATOR VIDEO COMNET FVT11M

    Cod produs: FVT11M
    • Intrare video: 1 volt pk-pk (75 ohms)
    • 1 fibra optica multimode
    • Banda: 5 Hz - 10 MHz
    • Alimentare: 8-15 VDC @ 80 mA
    Citeste mai multe
    520 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  23. Receptor video Comnet FVR10

    RECEPTOR VIDEO COMNET FVR10

    Cod produs: FVR10
    • 1 fibra optica multimode
    • Manual gain control
    • 850nm
    • Rackabil
    Citeste mai multe
    1.977 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  24. Receptor video Comnet FVR11

    RECEPTOR VIDEO COMNET FVR11

    Cod produs: FVR11
    • 1 fibra optica multimode
    • Automatic gain control
    • 850nm
    • Rackabil
    Citeste mai multe
    714 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  25. Transmitator video digital Comnet FVT1031M1

    TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL COMNET FVT1031M1

    Cod produs: FVT1031M1
    • Bidirectional
    • RS232/422/485-2W & 4W/UTC
    • 1 fibra multimode
    • 1310/1550 nm
    Citeste mai multe
    1.693 00 lei (cu TVA)

    La comanda

Articolele de la 1 la 25 din 32 in total

Pagina:
  1. 1
  2. 2