Securitate | Supraveghere | Monitorizare

cart
0

Cosul meu

0,00 lei

down
Nu ai nici un produs in cos.

0

0356.453.007

Web/SNMP 10/100/1000Base-T to WDM Bi-directional GT-906A60

Cod produs: GT-906A60

Web/SNMP 10/100/1000Base-T to WDM Bi-directional GT-906A60

1.513 00 lei (cu TVA)
Garantie: 24 luni

In stoc

Transport gratuit oriunde in Romania!

Comenzi telefonice: 0356 453 007

Multiple metode de plata: ramburs, plata electronica cu cardul, transfer bancar, plata in rate, depunere directa.
Suport tehnic GRATUIT si asistenta profesionala pentru orice produs achizitionat din magazinul nostru.
Toate produsele achizitionate de pe site-ul nostru sunt insotite de certificate de garantie si conformitate.
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita.

Descrierea produsului

Web/snmp 10/100/1000base-t to wdm bi-directional gt-906a60
Web/SNMP 10/100/1000Base-T to WDM Bi-directional Fiber Converter - 1310nm - 60KM
Fara review-uri

    Spune parerea ta

    Evaluati: Web/SNMP 10/100/1000Base-T to WDM Bi-directional GT-906A60

    Cum evaluezi acest produs?

    Pret
    Calitate
    Fotografia produsului Web/SNMP 10/100/1000Base-T to WDM Bi-directional GT-906A60 are caracter informativ si poate contine accesorii ce nu sunt incluse in pachetul standard al produsului. Specificatiile tehnice sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala. Va stam oricand la dispozitie pentru eventuale clarificari.