cart
0

Cosul meu

0,00 lei

Nu ai nici un produs in cos.

0

TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL COMNET FVT41M1

cart
Cod produs: FVT41M1
10.244 00 lei (cu TVA)
Garantie: 24 luni

La comanda

Transport gratuit oriunde in Romania!

Comenzi telefonice: 0356 453 007

Multiple metode de plata: ramburs, plata electronica cu cardul, transfer bancar, plata in rate, depunere directa.
Suport tehnic GRATUIT si asistenta profesionala pentru orice produs achizitionat din magazinul nostru.
Toate produsele achizitionate de pe site-ul nostru sunt insotite de certificate de garantie si conformitate.
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita.
  • 4 canale
  • 1 fibra optica multimode
  • 1310 nm
  • Rackabile

Descrierea produsului

Transmitator video digital comnet fvt41m1

Transmitator video digital Comnet FVT41M1 cu 4 canale pe 1 fibra optica multimode, 1310 nm / , 1310nm, rackabile, 1U.

Specificatii

Transmitator video digital comnet fvt41m1
  • 4 canale
  • 1 fibra optica multimode
  • 1310 nm
  • Rackabile
  • 1U

Pachetul contine

Transmitator video digital comnet fvt41m1
  • Transmitator video digital Comnet FVT41M1
  • Manual de utilizare
Fara review-uri

    Spune parerea ta

    Evaluati: TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL COMNET FVT41M1

    Cum evaluezi acest produs?

    Pret
    Calitate

    Produse similare

    Fotografia produsului TRANSMITATOR VIDEO DIGITAL COMNET FVT41M1 are caracter informativ si poate contine accesorii ce nu sunt incluse in pachetul standard al produsului. Specificatiile tehnice sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala. Va stam oricand la dispozitie pentru eventuale clarificari.