Securitate | Supraveghere | Monitorizare

cart
0

Cosul meu

0,00 lei

keyboard_arrow_down
Nu ai nici un produs in cos.

0

phone 0356.453.007

RECEPTOR VIDEO COMNET FVR10

Cod produs: FVR10
1.977 00 lei (cu TVA)
Garantie: 24 luni

La comanda

Transport gratuit oriunde in Romania!

Comenzi telefonice: 0356 453 007

Multiple metode de plata: ramburs, plata electronica cu cardul, transfer bancar, plata in rate, depunere directa.
Suport tehnic GRATUIT si asistenta profesionala pentru orice produs achizitionat din magazinul nostru.
Toate produsele achizitionate de pe site-ul nostru sunt insotite de certificate de garantie si conformitate.
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita.

Descrierea produsului

Receptor video comnet fvr10

Receptor video Comnet FVR10 pe 1 fibra optica multimode, 850nm, rackabil, manual gain control. Compatibil cu mini transmitatoarele FVT11M.

Specificatii

Receptor video comnet fvr10
  • 1 fibra optica multimode
  • Manual gain control
  • 850nm
  • Rackabil

Pachetul contine

Receptor video comnet fvr10
  • Receptor video Comnet FVR10
  • Manual de utilizare

Opinia cumparatorilor Receptor video comnet fvr10

Produse similare

Fotografia produsului RECEPTOR VIDEO COMNET FVR10 are caracter informativ si poate contine accesorii ce nu sunt incluse in pachetul standard al produsului. Specificatiile tehnice sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala. Va stam oricand la dispozitie pentru eventuale clarificari.