person Contul meu

Intra in contul tau Spy Shop!

0

Cosul meu

Meniu

RECEPTOR VIDEO DIGITAL COMNET FVR1031M1

Cod produs: FVR1031M1
1.877 00 lei (cu TVA)
Garantie: 24 luni

La comanda

Transport gratuit oriunde in Romania!

Comenzi telefonice: 0356 453 007

Multiple metode de plata: ramburs, plata electronica cu cardul, transfer bancar, plata in rate, depunere directa.
Suport tehnic GRATUIT si asistenta profesionala pentru orice produs achizitionat din magazinul nostru.
Doar la Spy Shop ai timp suficient sa te razgandesti. Timp de o luna poti opta pentru rambursarea banilor, inlocuirea sau schimbarea produselor.
La Spy Shop ai dreptul de a verifica ceea ce ai comandat inainte sa platesti. SOLICITA GRATUIT servicul de deschidere a coletului la plasarea comenzii.
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita.
  • Pe 1 fibra multimode
  • Performanta inalta pe 10 biti
  • Tehnologie: fibra digitala de transmisie
  • 1310/1550 nm

Descrierea produsului

Receptor video digital comnet fvr1031m1

Receptor digital Comnet FVR1031M1 video/bidirectional date (RS232/422/485-2W & 4W/UTC), pe 1 fibra multimode, 10 Bits, 1310/1550 nm.

Specificatii

Receptor video digital comnet fvr1031m1
  • Receptor video digital / bidirectional date (RS232/422/485-2W & 4W/UTC)
  • Pe 1 fibra multimode
  • Performanta inalta pe 10 biti
  • Tehnologie: fibra digitala de transmisie
  • Dimensiuni: 155 x 135 x 28 mm
  • 1310/1550 nm

Pachetul contine

Receptor video digital comnet fvr1031m1
  • Receptor video digital Comnet FVR1031M1
  • Manual de utilizare
Fara review-uri

    Spune parerea ta

    Evaluati: RECEPTOR VIDEO DIGITAL COMNET FVR1031M1

    Cum evaluezi acest produs?

    Pret
    Calitate
    Fotografia produsului RECEPTOR VIDEO DIGITAL COMNET FVR1031M1 are caracter informativ si poate contine accesorii ce nu sunt incluse in pachetul standard al produsului. Specificatiile tehnice sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala. Va stam oricand la dispozitie pentru eventuale clarificari.

    Produse similare