Securitate | Supraveghere | Monitorizare

cart
0

Cosul meu

0,00 lei

down
Nu ai nici un produs in cos.

0

0356.453.007

MODUL SFP STANDARD UOF2102BS-20KM

Cod produs: UOF2102BS-20KM
110 00 lei (cu TVA)
Garantie: 24 luni

In stoc

Transport doar 19 lei oriunde in Romania!

Comenzi telefonice: 0356 453 007

Multiple metode de plata: ramburs, plata electronica cu cardul, transfer bancar, plata in rate, depunere directa.
Suport tehnic GRATUIT si asistenta profesionala pentru orice produs achizitionat din magazinul nostru.
Toate produsele achizitionate de pe site-ul nostru sunt insotite de certificate de garantie si conformitate.

Descrierea produsului

Modul sfp standard uof2102bs-20km

Modul SFP standard cu dual-fiber. Acesta necesita folosirea in pereche. Modulele pot fi folosite in echipamente de retea sau impreuna cu echipamentele de transmisie video prin fibra optica.

Specificatii

Modul sfp standard uof2102bs-20km
  • Putere emisie: - 15 pana la - 3dBm
  • Sensibilitate: - 34 dBm
  • Distanta transmisie: 20Km (single mode), 2Km (multi - mode)
  • Viteza: 155 Mbps
  • Tip fibra: single mode 9/125 μm, multi-mode 50/125μm
  • Port fibra: LC dual
  • Lungime de unda: 1310 nm
  • Protectie: ESD
  • Alimentare: 3.15 - 3.45 Vcc, 1W
  • Temperatura de functionare: de la 0 pana la + 70 grade Celsius
  • Dimensiuni: 55.4 x 13.7 x 6.25 mm

Pachetul contine

Modul sfp standard uof2102bs-20km
  • Modul SFP standard UOF2102BS-20KM
  • Fisa tehnica
Fara review-uri

    Spune parerea ta

    Evaluati: MODUL SFP STANDARD UOF2102BS-20KM

    Cum evaluezi acest produs?

    Pret
    Calitate

    Produse similare

    Fotografia produsului MODUL SFP STANDARD UOF2102BS-20KM are caracter informativ si poate contine accesorii ce nu sunt incluse in pachetul standard al produsului. Specificatiile tehnice sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala. Va stam oricand la dispozitie pentru eventuale clarificari.