Securitate | Supraveghere | Monitorizare

cart
0

Cosul meu

0,00 lei

keyboard_arrow_down
Nu ai nici un produs in cos.

0

phone 0356.453.007

Modul SFP fibra optica 1000Mbps, SFP-12A

Cod produs: SFP-12A

Modul SFP fibra optica 1000Mbps, SFP-12A

792 00 lei (cu TVA)
Garantie: 24 luni

In stoc

Transport doar 19 lei oriunde in Romania!

Comenzi telefonice: 0356 453 007

Multiple metode de plata: ramburs, plata electronica cu cardul, transfer bancar, plata in rate, depunere directa.
Suport tehnic GRATUIT si asistenta profesionala pentru orice produs achizitionat din magazinul nostru.
Toate produsele achizitionate de pe site-ul nostru sunt insotite de certificate de garantie si conformitate.

Descrierea produsului

Modul sfp fibra optica 1000mbps, sfp-12a
Modul SFP fibra optica 1000Mbps, singlemode 1310NM/20Km, 1 fibra, conector LC ( perechea este SFP-12B).

Opinia cumparatorilor Modul sfp fibra optica 1000mbps, sfp-12a

Fotografia produsului Modul SFP fibra optica 1000Mbps, SFP-12A are caracter informativ si poate contine accesorii ce nu sunt incluse in pachetul standard al produsului. Specificatiile tehnice sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala. Va stam oricand la dispozitie pentru eventuale clarificari.