Securitate - Supraveghere - Monitorizare

cart
0

Cosul meu

0,00 lei

down
Nu ai nici un produs in cos.

0

0356.453.007

MEDIA CONVERTOR SES ELECTRONIC SES-C1001S2SC-80

cart
Cod produs: SES-C1001S2SC-80

Media Convertor SES Electronic SES-C1001S2SC-80

1.902 00 lei (cu TVA)
Garantie: 24 luni

In stoc

Transport gratuit oriunde in Romania!

Comenzi telefonice: 0356 453 007

Multiple metode de plata: ramburs, plata electronica cu cardul, transfer bancar, plata in rate, depunere directa.
Suport tehnic GRATUIT si asistenta profesionala pentru orice produs achizitionat din magazinul nostru.
Toate produsele achizitionate de pe site-ul nostru sunt insotite de certificate de garantie si conformitate.
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita.
  • 1000M
  • Dual Fiber Single Mode
  • Pana la 80km
  • TX 1550nm

Descrierea produsului

Media convertor ses electronic ses-c1001s2sc-80

Media Convertor SES Electronic SES-C1001S2SC-80, 1000M, Dual Fiber Single Mode, pana la 80km, TX 1550nm.

Specificatii

Media convertor ses electronic ses-c1001s2sc-80
  • 1000M
  • Dual Fiber Single Mode
  • Pana la 80km
  • TX 1550nm

Pachetul contine

Media convertor ses electronic ses-c1001s2sc-80
  • Media Convertor SES Electronic SES-C1001S2SC-80
  • Fisa tehnica
Fara review-uri

    Spune parerea ta

    Evaluati: MEDIA CONVERTOR SES ELECTRONIC SES-C1001S2SC-80

    Cum evaluezi acest produs?

    Pret
    Calitate

    Produse similare

    Fotografia produsului MEDIA CONVERTOR SES ELECTRONIC SES-C1001S2SC-80 are caracter informativ si poate contine accesorii ce nu sunt incluse in pachetul standard al produsului. Specificatiile tehnice sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala. Va stam oricand la dispozitie pentru eventuale clarificari.