Securitate | Supraveghere | Monitorizare

cart
0

Cosul meu

0,00 lei

keyboard_arrow_down
Nu ai nici un produs in cos.

0

phone 0356.453.007

Adaptor RS-485 - Fibra Optica FO MULTI MODE

Cod produs: FO MULTI MODE

Adaptor RS-485 - Fibra Optica FO MULTI MODE

14.898 00 lei (cu TVA)
Garantie: 24 luni

La comanda

Transport gratuit oriunde in Romania!

Comenzi telefonice: 0356 453 007

Multiple metode de plata: ramburs, plata electronica cu cardul, transfer bancar, plata in rate, depunere directa.
Suport tehnic GRATUIT si asistenta profesionala pentru orice produs achizitionat din magazinul nostru.
Toate produsele achizitionate de pe site-ul nostru sunt insotite de certificate de garantie si conformitate.
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita.

Descrierea produsului

Adaptor rs-485 - fibra optica fo multi mode
Adaptor RS-485 - Fibra Optica pentru interconectarea nodurilor 6400Multi ModeDistanta maxima 20kmConexiune Multi Drop, numar fibre: 4Tip conector ST (optional FC/SC)Lungime de unda 850/1310Tip fibra 9/125uAlimentare 18-36V DC, 30mAPRODUS NOU

Opinia cumparatorilor Adaptor rs-485 - fibra optica fo multi mode

Fotografia produsului Adaptor RS-485 - Fibra Optica FO MULTI MODE are caracter informativ si poate contine accesorii ce nu sunt incluse in pachetul standard al produsului. Specificatiile tehnice sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala. Va stam oricand la dispozitie pentru eventuale clarificari.