person Contul meu

Intra in contul tau Spy Shop!

0

Cosul meu

Meniu

Convertoare/Adaptoare

Articolele de la 1 la 25 din 40 in total

Pagina:
  1. 1
  2. 2
  1. Prelungitor tastatura si mouse prin cablu UTP KM 02

    PRELUNGITOR TASTATURA SI MOUSE PRIN CABLU UTP KM 02

    Cod produs: KM 02
    • Prelungitor mouse si tastatura KM 02
    • Intrare: USB
    • Iesire: PS/2
    • Distanta maxima: 100 m
    • Tip de cablu: UTP CAT 6
    172 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  2. convertor-media-mc200cm

    CONVERTOR MEDIA MC200CM

    Cod produs: MC200CM
    • Compatibil: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
    • Switch: Force sau Auto transfer
    • Distanta transmisie: 550 m
    • Port: 1000M SC/UPC, 1000M RJ45
    • Indicatori LED: PWR, LINK, RX
    220 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  3. Modulator semnal audio/video AVM 138

    MODULATOR SEMNAL AUDIO/VIDEO AVM 138

    Cod produs: AVM 138
    • Modulator semnal audio/video
    • CH 58-CH138 setabil
    435 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  4. Media convertor UOF7201E, 100 Mbps, 1 port SFP

    Media convertor UOF7201E, 100 Mbps, 1 port SFP

    Cod produs: UOF7201E
    • Viteza de transfer: 100 Mbps
    • Port retea: 10/100 Mbps RJ45
    • Port fibra: 155 Mbps hotplug SFP
    • Distanta de transmitere: RJ45 100 m
    • Consum: <5 W
    198 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  5. Convertor de la fibra la portul serial FOSTC

    CONVERTOR DE LA FIBRA LA PORTUL SERIAL FOSTC

    Cod produs: FOSTC
    • Convertor de la fibra optica la portul serial
    • RS-422/485 rate de date de pana la 500 kbps
    • Eliminarea buclelor de la sol
    • Linie transmisie: cablu optic Dual multimode
    • Interfete: RS-232, RS-422, sau RS-485
    2.168 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  6. Convertor Semnal BNC si S-Video la VGA AD-UNV

    CONVERTOR SEMNAL BNC SI S-VIDEO LA VGA AD-UNV

    Cod produs: AD-UNV
    • 1 intrare/iesire VGA
    • 1 iesire Video
    • 1 iesire S-VIDEO
    • Alimentare: 5V
    147 00 lei (cu TVA)

    Stoc limitat

  7. Convertor digital VTX 1300M (1V1D)

    CONVERTOR DIGITAL VTX 1300M (1V1D)

    Cod produs: VTX 1300M (1V1D)
    • 0 - 2 Km
    • Sistem: PAL/NTSC
    • Alimentare: 5Vdc
    • Consum: 1A
    982 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  8. Kit convertor video Planet VF-102-KIT

    KIT CONVERTOR VIDEO PLANET VF-102-KIT

    Cod produs: VF-102-KIT
    • Canal video: 1 bidirectional
    • Mod semnal: NTSC / PAL / SECAM
    • Conector video: BNC
    • Impedanta video intrare/iesire: 75 ohmi
    • Distanta tranfer: 20 km single mode
    1.292 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  9. Protector ethernet impotriva supratensiunii Planet ELA-100

    PROTECTOR ETHERNET IMPOTRIVA SUPRATENSIUNII PLANET ELA-100

    Cod produs: ELA-100
    • Interfata: 2 mufe RJ45 protejate
    • Ethernet: 10/100/1000 Mbps
    • Terminal de sol
    • Supratensiune: 230V +- 20%
    • Impuls curent nominal: 20 KA
    174 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  10. interfata-rs-485

    INTERFATA RS232 - RS485

    Cod produs: RS-485
    • Interfata RS232-RS485
    • Auto-alimentata din portul serial
    • 1200 m
    54 10 lei (cu TVA)

    Stoc limitat

  11. Interfata de programare Pyronix FPPCX-RS232L, 3 m

    Interfata de programare Pyronix FPPCX-RS232L, 3 m

    Cod produs: FPPCX-RS232L
    • Lungime cablu: 3 m
    • Conectori: 1x RS-232/1x Magistrala BUS
    • Sisteme de operare suportate: Windows/Linux/Mac OS
    • Compatibil: centralele de alarma (Pyronix)
    • Greutate: 92 g
    100 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  12. Convertor 10/100BASE-TX la 100Base-Fx VTX 1100S

    CONVERTOR 10/100BASE-TX LA 100BASE-FX VTX 1100S

    Cod produs: VTX 1100S
    • Pentru retea/fibra optica
    • 10/100BASE - TX/100Base-Fx
    • SM SINGLE FIBER
    406 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  13. Convertoare coaxial-LAN cu PoE Panasonic BY-HPE11KT

    CONVERTOARE COAXIAL-LAN CU POE PANASONIC BY-HPE11KT

    Cod produs: BY-HPE11KT
    • Gama de frecventa: 2 - 28 MHz
    • Transfer de date modul Wavelet OFDM
    • Protocoale retea: TCP, IP, UDP
    • Distanta transmisie fara PoE: 2 Km
    • Distanta alte camere IP: 300 m
    1.696 00 lei (cu TVA)

    In stoc furnizor

  14. Receptor pasiv HDMI HE01SER

    RECEPTOR PASIV HDMI HE01SER

    Cod produs: HE01SER
    • Prelungitor HDMI receptor pasiv
    • Compatibil: HDMI 1.3
    • Distanta de transmisie 1080i/720p: 50m
    • distanta de transmisie 720p: 30m
    • Cablu: CAT5, CAT5e sau CAT6
    185 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  15. interfata-rs-232-usb

    INTERFATA RS232-USB

    Cod produs: RS232-USB
    • Interfata RS232-USB
    • Cablu: 2.0 metri
    • Compatibil cu USB 1.1 & 2.0
    56 40 lei (cu TVA)

    Stoc limitat

  16. Kit convertor video Planet VF-102S15-KIT

    KIT CONVERTOR VIDEO PLANET VF-102S15-KIT

    Cod produs: VF-102S15-KIT
    • Canal video: 1 bidirectional
    • Mod semnal: NTSC / PAL / SECAM
    • Conector video: BNC
    • Impedanta video intrare/iesire: 75 ohmi
    • Distanta tranfer: 15 km single mode
    1.292 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  17. Alimentator USB 220v Goobay

    ALIMENTATOR USB 230V GOOBAY

    Cod produs: 220V-USB5V
    • Alimentator USB
    • Alimentare: 230V
    • Port USB 2.0
    • Greutate: 60.50 g
    • Tensiune iesire: 5 V
    30 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  18. INVERTOR MEANWELL TS-1500 – 248B

    INVERTOR MEANWELL TS-1500 – 248B

    Cod produs: TS-1500-248B
    • Putere: 1500 W
    • Putere maxima de iesire: 1725W/180 secunde, 2250W/10 secunde sau 3000w pentru 30 de cicluri
    • Voltaj AC: 200/220/230/240VAC selectabile prin buton
    • Frecventa: 50±0.1%Hz 50/60Hz selectabila prin buton
    2.000 00 lei (cu TVA)

    Stoc limitat

  19. Convertor digital VTX 2300S (2V1D)

    CONVERTOR DIGITAL VTX 2300S (2V1D)

    Cod produs: VTX 2300S (2V1D)
    • 0 - 100 Km
    • Sistem: PAL/NTSC
    • Alimentare: 5Vdc
    • Consum: 1A
    1.210 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  20. Media convertor UOF7201GE, 1000 Mbps, 1 port SFP

    Media convertor UOF7201GE, 1000 Mbps, 1 port SFP

    Cod produs: UOF7201GE
    • Viteza de transfer: 1000 Mbps
    • Port retea: 10/100/1000 Mbps RJ45
    • Port fibra: 1.25 Gbps hotplug SFP
    • Distanta de transmitere: RJ45 150 m
    • Consum: <5 W
    264 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  21. Interfata RS 232/485 cu cabluri AR 801 CM

    INTERFATA RS 232/485 CU CABLURI AR 801 CM

    Cod produs: AR 801 CM
    • Interfata RS 232/485
    365 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  22. Transmitator VGA pasiv VE 01P

    TRANSMITATOR VGA PASIV VE 01P

    Cod produs: VE 01P
    • Prelungitor semnal VGA pasiv VE 01P
    • Transmisie 1280 x 1024 VGA: pana la 60m
    • Distanta maxima de transmisie: 135m
    • Transmisie cablu: CAT5 sau STP
    • Impedanta 75 ohmi (DB15), 100 ohmi (RJ45)
    430 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  23. Convertor digital VTX 1300S (1V1D)

    CONVERTOR DIGITAL VTX 1300S (1V1D)

    Cod produs: VTX 1300S (1V1D)
    • 0 - 100 Km
    • Sistem: PAL/NTSC
    • Alimentare: 5Vdc
    • Consum: 1A
    982 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  24. Kit convertor video Planet VF-101-KIT

    KIT CONVERTOR VIDEO PLANET VF-101-KIT

    Cod produs: VF-101-KIT
    • Canal video: 1 bidirectional
    • Mod semnal: NTSC / PAL / SECAM
    • Conector video: BNC
    • Impedanta video intrare/iesire: 75 ohmi
    • Distanta tranfer: 2 km multi mode
    1.226 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  25. Alimentator cu USB Goobay USB CHARGER 5V

    ALIMENTATOR CU USB GOOBAY USB CHARGER 5V

    Cod produs: USB CHARGER 5V
    • Voltaj intrare: 100-240V AC
    • Voltaj iesire: 5.0V DC
    • Curent iesire: max. 1000mA
    • Culoare: negru
    25 00 lei (cu TVA)

    In stoc

Articolele de la 1 la 25 din 40 in total

Pagina:
  1. 1
  2. 2