person Contul meu

Intra in contul tau Spy Shop!

0

Cosul meu

Meniu

Convertoare/Adaptoare

Articolele de la 1 la 25 din 44 in total

Pagina:
  1. 1
  2. 2
  1. Adaptor HDMI mama-tata HDMI016, 90°

    Adaptor HDMI mama-tata HDMI0161, 90 grade

    Cod produs: HDMI0161
    • Adaptor HDMI
    • Inclinare: 90°
    16 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  2. Adaptor HDMI mama-tata HDMI016, 90°

    Adaptor HDMI mama-tata HDMI016, 90 grade

    Cod produs: HDMI016
    • Adaptor HDMI
    • Inclinare: 90°
    16 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  3. Convertor Genway USB - RS 485

    Convertor Genway USB - RS 485

    Cod produs: USB - RS 485
    • Convertor Genway USB - RS 485
    131 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  4. Media convertor UOF7301E-POE, 100 Mbps, 1 port SFP, 1 port PoE

    Media convertor UOF7301E-POE, 100 Mbps, 1 port SFP, 1 port PoE

    Cod produs: UOF7301E-POE
    • Viteza de transfer: 100 Mbps
    • Port retea: 10/100 Mbps RJ45
    • Port fibra: 155 Mbps hotplug SFP
    • Alimentare: 48 - 57 Vcc
    • Consum: <35 W
    278 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  5. Media convertor UOF7201GE, 1000 Mbps, 1 port SFP

    Media convertor UOF7201GE, 1000 Mbps, 1 port SFP

    Cod produs: UOF7201GE
    • Viteza de transfer: 1000 Mbps
    • Port retea: 10/100/1000 Mbps RJ45
    • Port fibra: 1.25 Gbps hotplug SFP
    • Distanta de transmitere: RJ45 150 m
    • Consum: <5 W
    264 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  6. Media convertor UOF7201E, 100 Mbps, 1 port SFP

    Media convertor UOF7201E, 100 Mbps, 1 port SFP

    Cod produs: UOF7201E
    • Viteza de transfer: 100 Mbps
    • Port retea: 10/100 Mbps RJ45
    • Port fibra: 155 Mbps hotplug SFP
    • Distanta de transmitere: RJ45 100 m
    • Consum: <5 W
    198 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  7. Fisa CPL 2313 AMB, contact de protectie, 16A

    Fisa CPL 2313 AMB, contact de protectie, 16A

    Cod produs: 1002968
    • Putere maxima (W): 3500
    • Contact de protectie
    6 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  8. Interfata de programare Pyronix FPPCX-RS232L, 3 m

    Interfata de programare Pyronix FPPCX-RS232L, 3 m

    Cod produs: FPPCX-RS232L
    • Lungime cablu: 3 m
    • Conectori: 1x RS-232/1x Magistrala BUS
    • Sisteme de operare suportate: Windows/Linux/Mac OS
    • Compatibil: centralele de alarma (Pyronix)
    • Greutate: 92 g
    100 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  9. Convertor USB RS-232 Pyronix EUR-USB/SERIAL

    Convertor USB RS-232 Pyronix EUR-USB/SERIAL

    Cod produs: EUR-USB/SERIAL
    • Convertor USB RS-232 Pyronix EUR-USB/SERIAL
    290 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  10. INVERTOR MEANWELL TS-1500 – 248B

    INVERTOR MEANWELL TS-1500 – 248B

    Cod produs: TS-1500-248B
    • Putere: 1500 W
    • Putere maxima de iesire: 1725W/180 secunde, 2250W/10 secunde sau 3000w pentru 30 de cicluri
    • Voltaj AC: 200/220/230/240VAC selectabile prin buton
    • Frecventa: 50±0.1%Hz 50/60Hz selectabila prin buton
    2.000 00 lei (cu TVA)

    Stoc limitat

  11. Convertor semnal HDMI-HDCVI Dahua PFT2100

    Convertor semnal HDMI-HDCVI Dahua PFT2100

    Cod produs: PFT2100
    • Intrare HDMI: 1x Port
    • Iesire HDCVI (BNC): 1x Port
    • Rata transmisie: 10.2 Gbps
    • Lungime transmisie: 1080p - 75-5 cablu coaxial pana la 300 m / 720p - 75.5 cablu coaxial pana la 500 m
    395 01 lei (cu TVA)

    In stoc

  12. Convertor media MC200CM, 550 m

    Convertor media MC200CM, 550 m

    Cod produs: MC200CM
    • Compatibil: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
    • Switch: Force sau Auto transfer
    • Distanta transmisie: 550 m
    • Port: 1000M SC/UPC, 1000M RJ45
    • Indicatori LED: PWR, LINK, RX
    205 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  13. Alimentator cu USB Goobay USB CHARGER 5V

    ALIMENTATOR CU USB GOOBAY USB CHARGER 5V

    Cod produs: USB CHARGER 5V
    • Voltaj intrare: 100-240V AC
    • Voltaj iesire: 5.0V DC
    • Curent iesire: max. 1000mA
    • Culoare: negru
    25 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  14. Protector ethernet impotriva supratensiunii Planet ELA-100

    PROTECTOR ETHERNET IMPOTRIVA SUPRATENSIUNII PLANET ELA-100

    Cod produs: ELA-100
    • Interfata: 2 mufe RJ45 protejate
    • Ethernet: 10/100/1000 Mbps
    • Terminal de sol
    • Supratensiune: 230V +- 20%
    • Impuls curent nominal: 20 KA
    174 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  15. Kit convertor video Planet VF-106-KIT

    KIT CONVERTOR VIDEO PLANET VF-106-KIT

    Cod produs: VF-106-KIT
    • Canal video: 1 bidirectional
    • Mod semnal: NTSC / PAL / SECAM
    • Conector video: BNC
    • Impedanta video intrare/iesire: 75 ohmi
    • Distanta tranfer: 20 km single mode
    1.322 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  16. Kit convertor video Planet VF-102S15-KIT

    KIT CONVERTOR VIDEO PLANET VF-102S15-KIT

    Cod produs: VF-102S15-KIT
    • Canal video: 1 bidirectional
    • Mod semnal: NTSC / PAL / SECAM
    • Conector video: BNC
    • Impedanta video intrare/iesire: 75 ohmi
    • Distanta tranfer: 15 km single mode
    1.292 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  17. Kit convertor video Planet VF-102SC-KIT

    KIT CONVERTOR VIDEO PLANET VF-102SC-KIT

    Cod produs: VF-102SC-KIT
    • Canal video: 1 bidirectional
    • Mod semnal: NTSC / PAL / SECAM
    • Conector video: BNC
    • Impedanta video intrare/iesire: 75 ohmi
    • Distanta tranfer: 2 km multi mode
    1.226 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  18. Kit convertor video Planet VF-101-KIT

    KIT CONVERTOR VIDEO PLANET VF-101-KIT

    Cod produs: VF-101-KIT
    • Canal video: 1 bidirectional
    • Mod semnal: NTSC / PAL / SECAM
    • Conector video: BNC
    • Impedanta video intrare/iesire: 75 ohmi
    • Distanta tranfer: 2 km multi mode
    1.226 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  19. Kit convertor video Planet VF-102-KIT

    KIT CONVERTOR VIDEO PLANET VF-102-KIT

    Cod produs: VF-102-KIT
    • Canal video: 1 bidirectional
    • Mod semnal: NTSC / PAL / SECAM
    • Conector video: BNC
    • Impedanta video intrare/iesire: 75 ohmi
    • Distanta tranfer: 20 km single mode
    1.292 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  20. Convertor USB - RS232 Satel USB - RS 232

    Convertor USB - RS232 Satel USB - RS 232

    Cod produs: USB - RS 232
    • Convertor USB - RS232
    64 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  21. interfata-rs-232-usb

    INTERFATA RS232-USB

    Cod produs: RS232-USB
    • Interfata RS232-USB
    • Cablu: 2.0 metri
    • Compatibil cu USB 1.1 & 2.0
    56 40 lei (cu TVA)

    Stoc limitat

  22. Alimentator USB 220v Goobay

    ALIMENTATOR USB 230V GOOBAY

    Cod produs: 220V-USB5V
    • Alimentator USB
    • Alimentare: 230V
    • Port USB 2.0
    • Greutate: 60.50 g
    • Tensiune iesire: 5 V
    30 00 lei (cu TVA)

    In stoc

  23. Set emitator receptor pentru video transmisie Novus NV-202VIP

    SET EMITATOR RECEPTOR PENTRU VIDEO TRANSMISIE NOVUS NV-202VIP

    Cod produs: NV-202VIP
    • Intrare/iesire video: 1x BNC/1x BNC
    • Latime de banda: 6 MHz
    • Raza de transmitere semnal: 400 m
    • Interfata retea: RJ45
    • Cabluri: Coaxial RG-6, RG-59
    910 00 lei (cu TVA)

    In stoc furnizor

  24. Convertor digital VTX 1300S (1V1D)

    CONVERTOR DIGITAL VTX 1300S (1V1D)

    Cod produs: VTX 1300S (1V1D)
    • 0 - 100 Km
    • Sistem: PAL/NTSC
    • Alimentare: 5Vdc
    • Consum: 1A
    982 00 lei (cu TVA)

    La comanda

  25. Convertor digital VTX 1300M (1V1D)

    CONVERTOR DIGITAL VTX 1300M (1V1D)

    Cod produs: VTX 1300M (1V1D)
    • 0 - 2 Km
    • Sistem: PAL/NTSC
    • Alimentare: 5Vdc
    • Consum: 1A
    982 00 lei (cu TVA)

    La comanda

Articolele de la 1 la 25 din 44 in total

Pagina:
  1. 1
  2. 2