Securitate | Supraveghere | Monitorizare

cart
0

Cosul meu

0,00 lei

down
Nu ai nici un produs in cos.

0

0356.453.007

10G XFP Fiber Transceiver (Multi-Mode) MTB-XSR

Cod produs: MTB-XSR

10G XFP Fiber Transceiver (Multi-Mode) MTB-XSR

1.417 00 lei (cu TVA)
Garantie: 24 luni

In stoc

Transport gratuit oriunde in Romania!

Comenzi telefonice: 0356 453 007

Multiple metode de plata: ramburs, plata electronica cu cardul, transfer bancar, plata in rate, depunere directa.
Suport tehnic GRATUIT si asistenta profesionala pentru orice produs achizitionat din magazinul nostru.
Toate produsele achizitionate de pe site-ul nostru sunt insotite de certificate de garantie si conformitate.
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita.

Descrierea produsului

10g xfp fiber transceiver (multi-mode) mtb-xsr
10G XFP Fiber Transceiver (Multi-Mode) for XGS3-XFP
Fara review-uri

    Spune parerea ta

    Evaluati: 10G XFP Fiber Transceiver (Multi-Mode) MTB-XSR

    Cum evaluezi acest produs?

    Pret
    Calitate
    Fotografia produsului 10G XFP Fiber Transceiver (Multi-Mode) MTB-XSR are caracter informativ si poate contine accesorii ce nu sunt incluse in pachetul standard al produsului. Specificatiile tehnice sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala. Va stam oricand la dispozitie pentru eventuale clarificari.