cart
0

Cosul meu

0,00 lei

down
Nu ai nici un produs in cos.

0

0356.453.007

10/100TX - 100Base-FX (WDM) Bi-directional FT-806A20

cart
Cod produs: FT-806A20

10/100TX - 100Base-FX (WDM) Bi-directional FT-806A20

347 00 lei (cu TVA)
Garantie: 24 luni

In stoc

Transport doar 19 lei oriunde in Romania!

Comenzi telefonice: 0356 453 007

Multiple metode de plata: ramburs, plata electronica cu cardul, transfer bancar, plata in rate, depunere directa.
Suport tehnic GRATUIT si asistenta profesionala pentru orice produs achizitionat din magazinul nostru.
Toate produsele achizitionate de pe site-ul nostru sunt insotite de certificate de garantie si conformitate.

Descrierea produsului

10/100tx - 100base-fx (wdm) bi-directional ft-806a20
10/100TX - 100Base-FX (WDM) Bi-directional Fiber Converter - 1310nm - 20KM, LFPT
Fara review-uri

    Spune parerea ta

    Evaluati: 10/100TX - 100Base-FX (WDM) Bi-directional FT-806A20

    Cum evaluezi acest produs?

    Pret
    Calitate
    Fotografia produsului 10/100TX - 100Base-FX (WDM) Bi-directional FT-806A20 are caracter informativ si poate contine accesorii ce nu sunt incluse in pachetul standard al produsului. Specificatiile tehnice sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala. Va stam oricand la dispozitie pentru eventuale clarificari.