Securitate | Supraveghere | Monitorizare

cart
0

Cosul meu

0,00 lei

keyboard_arrow_down
Nu ai nici un produs in cos.

0

phone 0356.453.007

10/100/1000Base-T to WDM Bi-directional Smart GST-806B15

Cod produs: GST-806B15

10/100/1000Base-T to WDM Bi-directional Smart GST-806B15

754 00 lei (cu TVA)
Garantie: 24 luni

In stoc

Transport doar 19 lei oriunde in Romania!

Comenzi telefonice: 0356 453 007

Multiple metode de plata: ramburs, plata electronica cu cardul, transfer bancar, plata in rate, depunere directa.
Suport tehnic GRATUIT si asistenta profesionala pentru orice produs achizitionat din magazinul nostru.
Toate produsele achizitionate de pe site-ul nostru sunt insotite de certificate de garantie si conformitate.

Descrierea produsului

10/100/1000base-t to wdm bi-directional smart gst-806b15
10/100/1000Base-T to WDM Bi-directional Smart Fiber Converter - 1550nm - 15KM

Opinia cumparatorilor 10/100/1000base-t to wdm bi-directional smart gst-806b15

Fotografia produsului 10/100/1000Base-T to WDM Bi-directional Smart GST-806B15 are caracter informativ si poate contine accesorii ce nu sunt incluse in pachetul standard al produsului. Specificatiile tehnice sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala. Va stam oricand la dispozitie pentru eventuale clarificari.